Prádelna:pradelna@blankyt tel: 571 616 717

Úklid:info@blankyt.cz tel: 571 613 483

Úklid a čištěníZajišťujeme pravidelný úklid i jednorázový úklid průmyslových provozů, kanceláří, zdravotnických provozů, hotelů a domácností doplněné o čištění koberců a čalounění, mytí oken a podlah a konzultační činnost pro oblast HoReCa.

Nabízíme audity úklidu a HACCP.

Úklid a čištění mají v našem portfoliu služeb významné postavení. Provádíme jej jednorázově i pravidelně v různých provozech. Kompletní úklidový servis provádíme např. v potravinářských provozech, čistých provozech, ve výrobních provozech, v kancelářích, ordinacích, školách, domácnostech nebo v objektech po stavbách. 


V tomto směru Vám můžeme nabídnout strojní čištění podlah a jejich renovace, mopování podlah, čištění koberců a čalounění, mytí oken i ve výškách nebo těžko dostupných místech, údržbu toalet včetně vynesení košů, stírání prachu nebo doplňování sanitárního sortimentu.  

 

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid kanceláří, budov, výrobních hal, skladů, soukromých objektů a domácností je prováděn dle přesných požadavků zákazníka. Jde o komplexní službu zahrnující údržbu podlahových ploch, čištění koberců a čalounění, vynášení odpadků a třídění odpadu, stírání prachu a péči o toalety. Provádíme také údržbu drobné zeleně a úklid venkovních prostranství. Součástí těchto služeb je také dodávka hygienického sortimentu.

 

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid provádí tým odborně zaškolených pracovníků „rychlé roty“, která se zaměřuje na úklid po malování, rekonstrukci, na úklid staveb a domácností. To zahrnuje např. mytí oken, výškové práce, čištění koberců, čalounění nebo mytí interiéru osobního vozidla. 

 

Strojní čištění podlah a renovace

Pro strojní čištění podlah používáme výkonné podlahové drhnoucí a mycí automaty. Tyto stroje za pomocí speciální chemie vyčistí do hloubky jakoukoliv strukturu podlahy. Ošetření vosky na polymerové bázi zajistí podlaze nový vzhled, delší životnost a snadnější údržbu.

 

Čištění koberců a čalounění

Strojní čištění koberců provádíme pomocí výkonných extraktorů s použitím šetrných čisticích prostředků. Kusové koberce čistíme přímo v sídle společnosti BLANKYT, kde jsou připraveny k vyzvednutí zejména do 7 pracovních dní.

 

Čištění kusových koberců

Čištění probíhá v prostorech naší prádelny, kde je zajištěno optimální sušení v klimatizované místnosti. Nabízíme čištění koberců do rozměru 3x4 metrů. Koberce jsou nejdříve mechanicky zbaveny hrubých nečistot, dále čištěny podle druhu skvrn a následně je celý koberec neutralizován a vysušen až do minimální vlhkosti. 

- zbavíme koberce nečistot a parazitů

- provádíme velmi účinnou dezinfekci ozonem

- nabízíme impregnaci koberců

- šetrné čištění vlněných koberců

- čištění kočárků, batohů a potahů na sedačky

- čištění čalounění křesel a židlí

Koberce, které zapáchají můžeme dále zbavit nepříjemného pachu ve speciální ozonovacím vaku.

Upozorňujeme, že koberce znečištěné močí nebo exkrementy domácích mazlíčků není vždy možné vyčistit tak, aby byly bez zápachu. Naší maximální snahou je vždy koberce vyčistit co nejlépe, ale například kočičí zápach je téměř nemožné odstranit. 

Za koberce s vyšším chlupem účtujeme příplatek. Silně znečištěné a zapáchající koberce s vyšším chlupem na čištění nepříjímáme. 

Mohlo by vás zajímat

Nahoru