Prádelna:pradelna@blankyt tel: 571 616 717

Úklid:info@blankyt.cz tel: 571 613 483
Více informací

Jakým způsobem pečujeme o vaše oděvy?V některých případech je lepší svěřit péči o vaše oděvy do rukou odborníků. Jak to u nás probíhá? V prádelně a čistírně Blankyt se o vaše oblečení vždy staráme dle nejlepšího vědomí a svědomí. Abychom nic nepřehlédli a zákazník byl nadevše spokojen, postupujeme podle následujících kroků:

 

1) Při příjmu zakázky nejdříve shlédneme symboly na cedulce oděvu, které mimo jiné vyjadřují postup čištění doporučený výrobcem. Ten také následně dodržujeme. Pokud návod na postup chybí, používá se ten nejšetrnější způsob péče, ale vždy až po konzultaci se zákazníkem.


2) Druhým krokem je identifikace viditelných skvrn – pokud víme, od čeho skvrna je, můžeme ji snáze vyčistit. Rovněž je důležité vědět o případných poškozeních oděvu, a to i o těch, které vznikají běžným nošením – vyšisování, povolení švu, porušení vláken atp. Tyto problémy totiž mohou vést k výraznějšímu poškození v průběhu pracího procesu. Našim zákazníkům proto nabízíme také provedení drobnějších oprav oděvů.


3) Váš oděv při příjmu označíme tak, aby nedošlo k záměně. K tomuto účelu využíváme štítky, které jsou odolné vůči chemickému či mokrému čištění. Štítky jsou většinou přichyceny k poutku nebo šetrně k cedulce se symboly, aby nedošlo k poškození oděvu.


4) Nyní přichází na řadu samotné čištění. Zákazníkům můžeme v současné době nabídnout moderní technologie čištění oděvů, a to chemické čištění a mokré čištění technologií SoftWash Xtreme Care. Ta díky své efektivitě přináší ekologický způsob praní, během kterého navíc nedochází ke znečištění životního prostředí nebezpečnými odpady.

 

Věříme, že budete díky dodržování těchto kroků s našimi službami vždy spokojeni. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Mohlo by vás zajímat

Nahoru