Prádelna:pradelna@blankyt tel: 571 616 717

Úklid:info@blankyt.cz tel: 571 613 483
Více informací

Čtyři barvy úkliduVíte, proč mají hadry různé barvy?

 
Tyto základní barvy - žlutá, zelená, modrá a červená můžete vidět na výrobcích v drogériích. Jsou na čisticích prostředcích, houbičkách nebo i hadrách, kterými se uklízí. Není to pro zpestření nebo nějaký obchodní trik, ale vše má svůj důvod.
 
Aby nedocházelo ke kontaminaci jednotlivých uklízených ploch, jsou barvy hadérek rozděleny podle místnosti, ve kterých se uklízí.
 
žlutá barva - koupelny, umývárny
zelená barva - jídelny, kuchyně
modrá barva - obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, chodby, haly, kanceláře
červená barva - WC
 
Každá barva tak představuje konkrétní typ uklízené oblasti. Vše vychází ze standardů úklidu, vytvořených Asociací úklidu a čištění. Naše společnost na tyto základní úklidové postupy velice dbá. Nemůže se pak stát, že by vám paní uklízečka setřela toaletu a podlahu a tou stejnou hadérkou pak šla stírat prach v ložnici nebo v kanceláři stůl. Tímto se liší profesionální úklidová služba od běžné. Naše společnost je členem Asociace úklidu a čištění a naši zaměstnanci pravidelně absolvují školení, aby se v tomto řemesle zdokonalovali. Sledujeme trendy, abychom vám mohli i nadále poskytovat profesionální úklidové služby a splnit požadavky na maximum.  
 
 
Tyto barevné kategorie si můžete jednoduše zavést i doma. Je to snadné, účinné a uvidíte, že se vám bude i lépe úklízet. 

Mohlo by vás zajímat

Nahoru