Prádelna:pradelna@blankyt tel: 571 616 717

Úklid:info@blankyt.cz tel: 571 613 483
Více informací

Čistý kabát půl zdraví aneb Nachystejte se na zimuVěděli jste, že pokud podceníte údržbu zimních svršků, můžete být náchylnější k nachlazení a jiným nemocem? Stejně jako v případě ostatního oblečení se totiž i na zimních bundách a kabátech hromadí spousta bakterií, které mohou mít negativní dopad na vaše zdraví. Tyto svršky samozřejmě nevyžadují tak častou péči jako například košile či trička, přesto by měly podstoupit čištění minimálně několikrát za sezónu.
Doporučujeme nechat si kabát vyčistit ještě předtím, než jej po mnohaměsíčním skladování ve skříni poprvé obléknete. Ať už je kabát cítit zatuchlinou, nebo vypadá čistě, vždy je lepší dopřát mu před sezónou profesionální čištění.
To samé byste měli v průběhu zimy zopakovat minimálně jednou - v závislosti na četnosti používání kabátu i vícekrát. Ač se to nemusí zdát nutné, stačí se zamyslet, s čím vším denně přijdete do kontaktu. Madla dveří, držadla v MHD, nákupní košíky, zábradlí, tlačítka ve výtahu, mince a bankovky - to vše a mnohé další je potenciálním zdrojem bakterií, které se přenáší na vaše ruce, a tudíž i na oblečení...
Jakmile sezóna skončí, je opět žádoucí nechat kabát před uskladněním znovu vyčistit. Pokud tak neučiníte, riskujete, že se celá skříň bude hemžit bakteriemi po zbytek roku.
Z předsezónní údržby byste tedy rozhodně neměli vynechat ani čepice, rukavice, šály nebo nákrčníky.
V prádelně a čistírně Blankyt ve Valašském Meziříčí sledujeme nejnovější trendy
a nyní vám přinášíme možnost technologie SoftWash Xtreme Care.

„Vždy se snažíme našim zákazníkům v péči o oděvy poradit. Technologie SoftWash přináší nové možnosti, díky nimž se můžeme o vaše oděvy postarat ještě lépe, a udržovat je tak v dobré kondici. Pravidelnou údržbou si zabezpečujeme dlouhověkost oblíbeného kousku v šatníku a zároveň mu dopřáváme jakousi hygienickou lázeň, kterou jednou za čas potřebuje“, říká obchodní zástupkyně prádelny a čistírny Blankyt, Adéla Barošová.


Stavte se do prádelny a čistírny Blankyt, kde se o vaše zimní i jiné oděvy rádi odborně postaráme. Zmíněná technologie SoftWash Xtreme Care se vyznačuje velmi vysokou efektivitou a čisticím procesem šetrným k přírodě.  Je při něm spotřebováno méně elektrické energie, minimální množství vody, a navíc využívá výhradně biologicky odbouratelných pracích prostředků, které nezatěžují životní prostředí.

Objednete si čištění kabátu co nejdřív na telefonu 571 613 483 nebo e-mailu info@blankyt.cz.


Mohlo by vás zajímat

Nahoru