Prádelna:pradelna@blankyt tel: 571 616 717

Úklid:info@blankyt.cz 571 613 483

Certifikace Pandemických hygienických standardů

Více informací

Certifikace Pandemických hygienických standardůV červenci jsme prošli školením České asociace úklidu na provádění generálních úklidů a následnou dezinfekci podle Pandemických hygienických standardů

 

Česká asociace úklidu a čištění ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem vypracovala pravidla úklidových činností tak, aby bylo možné minimalizovat nebezpečí šíření infekčních nemocí. Jediná možná cesta z hlediska hygieny prostředí je zavedení nových pandemických hygienických standardů, aby se předcházelo v rámci správné praxe možnému šíření a vzniku ohnisek nákazy. 

Jednoduše řešeno, je důležité úklid provádět správně, ve vhodně zvolené četnosti za pomocí dobře zvolených prostředků a pomůcek. Ale však za podmínky, aby nedocházelo k narušování dezinfikovaných povrchů. Patří sem také i důsledné používání barevného kódování oblastí.

Společnost Blankyt Plus je jako jediná certifikovaná firma ve Zlínském kraji oprávněna provádět generální úklidy v souladu s Pandemickým hygienickým standardem a dále nabízet své konzultační a poradenské služby v této oblasti. 

Rádi vám sestavíme váš úklidový plán,  tak aby splňoval všechny podmínky zákona 258/2000 Sb. a Pandemické hygienické standardy úklidu.

 

O konzultaci kontaktujte Mgr. Jiřího Baroše emailem na baros@blankyt.cz

 

 

Nahoru